çocuk İngilizce dil eğitimleri

Ders Takviye Kursları

Okul hayatımızda, iş hayatımızda ve sosyal dünyamızda İngilizce önemli bir yer kaplamaktadır. Sosyal dünyada telefonuna küçük bir uygulama yüklemek isteyen kişinin bile İngilizceye ihtiyacı vardır. İnternetteki sitelerin özellikle oyun sitelerinin büyük bir bölümü İngilizcedir. Ümitköy Çocuklar için İngilizce kursu, öğrencilerinin okul ve sosyal hayatlarında işlerine yardımcı olacak yabancı dil eğitimini vermektedir.

Birçok aile çocuklarının iyi bir geleceğe sahip olması için İngilizce öğrenmesini istiyor. Bu ihtiyacı karşılamak için aileleri bazıları özel okullara iyi derecede İngilizce öğrensin diye gönderiyor. Bazı ailelerde çocuklarını İngilizce kurslarına ya da yurt dışındaki dil okullarına gönderiyor. Çayyolu, Yaşamkent ve Ümitköy çocuklar için İngilizce kursu için kurumuza gelen birçok öğrencimiz vardır. Bu öğrenciler 4 yaştan başlarayarak 14 yaşa kadar İngilizce eğitimi alıyorlar.

Özel okula gittiği halde İngilizce speaking kurslarımıza ve okul derslerine destek olmak için İngilizce özel derslerimize rağbet oldukça fazla. Standart kalıpların dışına çıkarak verdiğimiz eğitimlerle %100 memnuniyet sağlamaya çalışmaktayız.

Dil Kursu Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İngilizcenin önemli olması ve halkımızın öneminin farkına varması ile birlikte yabancı dil eğitim kurumlarında artışlar görüldü. Çok fazla sayının olması insanların neyi nasıl seçmesi gerektiği konusunda kararsız kalmasına neden olmaktadır. Ankara Ümitköy Çocuklar için İngilizce kursu, alanının en iyisi olarak hizmet vermektedir. Ümitköy Çocuklar için İngilizce kursu, çocuklarımızın eğitimlerinde etkili olan %12 dokunsallık, %13 işitsellik ve %75 görselliği ideal seviyede kullanarak başarılı eğitimini gerçekleştirmektedir. Yabancı dil kursu tercihi yaparken;

 • Eğitim kadrosunun çocuklarınızın yaşına uygun iletişim kurması
 • Yaşa ve seviyeye uygun pedagojik formasyon tekniklerini kullanan Ümitköy Çocuklar için İngilizce kursu kadrosu gibi bir kadroya sahip olması
 • Kur uygulamasının yapılması
 • Kaliteli teknik, kaynak ve materyallerin kullanılması
 • Sınıfların kalabalık olmaması ve dijital cihazlarla donatılmış olması
 • Online destek sağlanması

Çocuklarımızın Zihnin Daha Fazla Gelişmesi İçin İngilizce

Yabancı dil eğitiminin çocuklarımızın zihninin gelişimine yardımcı olduğu tespit edilmiştir. Dil eğitimi almamış birine göre alan çocuğun zihinsel aktivitelerinin iki kat daha fazla olduğu tespit edilmiştir. Ümitköy Çocuklar için İngilizce kursu, daha gelişmiş bir nesil için dil öğretimine büyük ehemmiyet vermektedir. Anneler hamile iken bebeklerine İngilizce şarkılar dinleterek, onunla İngilizce konuşarak dile yatkınlıklarını geliştirmelidir. 7 aylıktan itibaren 1 saatlik basit aktivitelerle zihnin dille meşgul olması sağlanır. Ümitköy Çocuklar için İngilizce kursu, 3 yaşından itibaren evlatlarımıza dil eğitimi vererek gelişimine katkı sağlamaktadır. Ümitköy Çocuklar için İngilizce kursu, belli bir temeli oluşan çocuklarımızın yaşlarına göre farklı programlar uygulayarak İngilizce öğretimini tamamlamaktadır.

 

4 thoughts on “Ümitköy Çocuklar İçin İngilizce Kursu”

 1. üç yaşında kızım var ingilizce eğitimlerinize yollamak istiyorum ücret bilgisi ve eğitim günleri hakkında bilgi almak istiyorum.

  1. Sayın Yeliz Hanım,
   Üç yaş eğitimlerimiz cumartesi günleri haftada bir gün, üç ders şeklinde, görsel içeriklerle desteklenen drama etkinlikleri ile ilerlemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.