TOEFL Sınavları Hakkında

TOEFL, standart Amerikan İngilizce’sini üniversite düzeyinde kullanabilme ve anlayabilme yeteneğini ölçen bir sınav olup, birçok İngilizce ve Amerikan eğitim veren üniversite başvuruculardan bu sınavı istemektedir.  Dünyanın birçok ülkesinde yapılan bu sınavı ABD’de Educational Testing Services şirketi düzenlemektedir.

Son derece prestijli ve kabul gören bir sınav türüdür. Bu sınavı geçenlere birçok kapı açılmaktadır. Dünyanın her yerinde kabul görmektedir. Ama zor bir sınav olduğu da açık ve nettir. Bu noktada insanlar bu sınava girmek için TOEFL özel ders alırlar.

TOEFL Özel Ders Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Son derece özel olan bu sınava hazırlanır iken dikkat edilmesi gereken çok önemli hususlar vardır. TOEFL özel ders alırken insanlar eğitim alacağı yeri çok iyi seçmelidir ki aşağıda neden bizi seçeceğini de belirttiğimiz üzere bir takım kriterlere çok dikkat etmek gerekir.

Öncelikle üstte de ifade edildiği gibi tematik bir alan olduğu için diğer sınavlara benzememektedir. Bundan dolayı da mutlaka TOEFL alanında deneyimli eğitimcilerin olduğu firmalar ile çalışılmalıdır.

Tüm bunların yanında sadece bu alanda ders veren yerlere devam edilmelidir. Özel bir formatı olduğu için herhangi bir yabancı dil kursuna devam ederek bu sınavda başarılı olmak olanağı mevcut değildir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Üstte verilen tüm bu bilgiler doğrultusunda TOEFL kursu konusunda firmamız alanında gerçekten en yetkin olan kuruluşlardan bir tanesidir. Tamamen TOEFL IBT konusunda uzman olan bu alanda eğitim almış insanlar eğitim vermektedir.

Bizim eğitim merkezimizde özel olarak TOEFL sınıfı vardır.  Bu sınıflar kalabalık olmayıp özel yaş gruplarına ayırım yapılmış bir düzeydedir.  Kişiler eğitim merkezimize geldiklerinde önce bir seviye tespit sınavından geçirildikten sonra kendi belirledikleri gün ve zamana uygun olarak sınıflarında gerekli tüm eğitimleri alarak sınavlara hazırlanmaktadır. Bunun dışında istedikleri zaman etüt yapma şansı mevcuttur. İstedikleri zaman eğitim merkezimize devam eden kişiler merkezimizin sınırsız olanaklarından yararlanmaktadır.

Fiyat konusunda da son derece uygun rakamlar ile kişilere her türlü kolaylığı göstererek ödeme olanağı verilmektedir. Peşin ya da aylık taksitler ile ödeme yapılabilmektedir.