İngilizce Speaking Kursu

İngilizce evrensel bir dil olması sebebi ile günümüzde öğrenilmesi zorunluluk haline gelmiştir. Temel olarak eğitimi gramer ve speaking olmak üzere iki bölümde verilmektedir. Gramer dilbilgisi kurallarına karşılık gelirken speaking ise konuşmayı içerir. Günlük hayatta da ihtiyacımızı karşılayan speaking kısmıdır. 2011 yılından beri her yaş aralığına her seviyede İngilizce dersleri vermekte olan kurumumuz, size özel fırsatlarla bu evrensel dili öğretmeye devam etmektedir. İngilizce öğrenmek öncelikle İngilizce düşünmekten geçer. Kurumumuz öğrencilerine birincil olarak bunu sağlamaktadır. Etrafınızda herkesin İngilizce konuşuyor olması bu lisanı çok daha kolay öğrenmenizi sağlar. Bilişsel Akademi olarak eğitmenlerimiz yıllardır öğrencilerimizi bu şekilde eğitmektedirler. Kişiye özel programlar ile İngilizce kurumumuzda eksiksiz bir biçimde öğretilmektedir. İngilizce speaking kursu ile siz de bu dili son derece iyi bir biçimde konuşur hale gelebilirsiniz.

İngilizce Speaking Kursu Avantajları

Kurumumuz yılların verdiği tecrübe ile öğrencilerimize tamamı ile İngilizce konuşulan bir ortamda eğitim alma fırsatı vermektedir. Ve bu da getirmiş olduğu özgüven ile öğrenmeyi çok daha kolay ve çabuk bir hale getirir. İngilizce speaking kursu iletüm yaş gruplarınaİngilizce öğretmeyi garanti ediyoruz. Bilişsel Akademi olarak öğrenme süresini kısaltmak için öğrencilerimizle kurs dışında da çeşitli aktiviteler yapıyoruz. Ayrıca sosyal medya üzerinden de tüm iletişimlerimizi İngilizce konuşarak sağlıyor ve böylece pratik anlamda çok yol katediyoruz. Eğitim saatlerimizi öğrencilerimizin okul ya da iş durumlarına göre ayarlayarak büyük kolaylık sağlıyoruz. Hafta içi ve hafta sonu kurslarımız ile öğrencilerimizi en iyi biçimde eğitmeye çalışıyoruz. 1-3 kişilik ya da 10-12 kişilik sınıf seçeneklerimiz bazında öğrencilerimiz ile birebir ilgilenme fırsatı buluyoruz. Mümkün olduğu çok diyalog kurup sadece İngilizce konuşulan bir ortam sağlayarak öğrencilerimize en iyi şartlarla bu eğitimi veriyoruz.

İngilizce Speaking Kursu Eğitim Programı

Kurum olarak amacımız İngilizceyi öğrencilerimize en keyifli ve en iyi biçimde öğreterek,  hayatlarında birçok alanda avantaj yaşamalarını sağlamaktır. Bu bağlamda özel oluşturulmuş sınıflarımız ve alanında en iyi olan eğitmenlerimiz ile hizmet veriyoruz. 6 kur halinde olan eğitimimiz 12 -18 ay arasında sona eriyor.  6 kur sonunda öğrencilerimize TOEFL ve IELTS garantisi sağlıyoruz. Çünkü İngilizce speaking kursu ile İngilizce eğitimini en iyi şartlarda verereköğrencilerimizin hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunuyoruz.