ingilizce dil kursları

Erken Yaşta İngilizce Öğrenmek

Dil öğrenmek için erken yaşların tercih edilmesi kalıcılık açısından oldukça önem taşımaktadır. Yapılan araştırmalara göre farklı bir dil öğrenmek için en uygun yaş aralığının 2 ile 7 yaş olduğu yönündedir. Bu nedenle bu yaş aralığında çocukların öğreneceği dil çok daha kolay ve kalıcı bir şekilde olacaktır. Çocukluk döneminde İngilizce eğitimi veren pek az eğitim kurumu bulunmaktadır. Okul öncesi İngilizce kursu için kurumuzu mutlaka ziyaret edin!

Dil eğitimi veren bir kurum olarak okul öncesi İngilizce kursu alanında uzman eğitimcilerimiz tarafından çocuklarınıza verilmektedir. Yetişkinlere de dil eğitimi veren kurumumuzda çocuklarınızın eğlenerek öğrenmesini sağlamaktayız. Akıllarda kalıcı olması amacı ile derslerimizde farklı materyaller kullanılmaktadır. Çocuk gurupları için ne kadar çok kaynak sunulur ise o kadar çabuk ve kalıcı öğrenmenin temelleri atılmış olur. Çocuğunuzun erken dönemde dil öğrenmesi ileride akademik başarını da kapılarını sonuna kadar açacaktır.

Ülkemizde İngilizce Eğitimi Okullarda Yetersiz

Ülkemizde İngilizce eğitimi maalesef çok geç başlamaktadır ve ezbere dayalı bir sistem benimsendiği için asla kalıcı olmamaktadır. Ayrıca en az otuz kişilik olan sınıflarda çocuğun söz alıp konuşması bile oldukça zordur. Haftada iki saat olarak düzenlenen İngilizce dersi ilkokulda kesinlikle yetersiz seviyededir. Anaokulu İngilizce kursu çocuklarınız için en doğru dönemdir. Bu nedenle bu fırsatı kaçırmamalısınız. Kurumumuz İngilizce dilini tek başına vermemekte ve çift dil sistemi ile çocuklarınıza dil eğitimini vermektedir. Yani iki dil aynı anda öğretilmektedir. Haftada 3 saat İngilizce dersi verilen çocuğunuza haftada 1 saat de farklı bir dil öğretilmektedir. Rusça, Almanca, Fransızca, Japonca ve İspanyolca kurumumuzda verilecek olan diğer dil seçenekleri olarak size sunulmaktadır.

Çocuğunuzun En Doğru Eğitimi Almasını Sağlamaktayız

Kurumumuza emanet ettiğiniz çocuklarınızı anaokulu İngilizce kursu için hafta sonları veya hafta içi belirlenen günlerde kurslara getirmelisiniz. Kurumumuz İngilizceyi akıcı konuşma ve kalıcılık konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Bu nedenle gözünüz arkada kalmadan çocuklarınızı bize emanet edebilirsiniz. Dil öğrenmeye başlayan çocuğunuzdaki farkı gördüğünüz zaman sadece dil öğretip geçmediğimizi de yakından gözlemleyeceksiniz. Çocuğunuz kendini çok daha iyi ifade edecek ve öz güveni artacaktır. Ayrıca kurumumuz dil eğitimi verirken bütçenizi de korumaya yönelik fiyatları ile diğer kurumlardan ir adım öne çıkmaktadır. Daha fazla bilgi almak isterseniz kurumumuzu ziyarete gelerek aklınızdaki her sorunun cevabını bulabilirsiniz.