yös

TATİLDE DİL ÖĞRENMEK

Yaz tatili, öğrencilere yeni şeyler keşfetmek için çok büyük bir fırsat sağlar. Okulda geçirdiğiniz zamanın tamamı size kalmıştır ve bunu en güzel şekilde değerlendirmek de yine sizin elinizdedir. Kendinize kalan geniş bir zamanınız vardır ve bu yeni bir dil öğrenmek için bulunmaz bir fırsattır. Yeni bir dil öğrenmenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Üstelik okul, dersler gibi düşünmeniz gereken başka şeyler olmadan bunu yapabilirsiniz. İngilizce yaz okulu tam da bu noktada zamanınızı değerlendirmenin hem öğretici hem de keyifli yoludur. Kursumuz yaz programında eğlenerek, sosyalleşerek dil becerilerinizi geliştirmeyi hedeflemektedir.

İNGİLİZCE İÇİN ZAMANINIZ VAR

İngilizce öğrenmek için zaman harcamamız gerektiği hepimizin bildiği bir gerçektir. Yaz tatili ise bize tam olarak ihtiyacımız olan zamanı vermektedir. İngilizce yaz okulu dil becerilerini kazanabilmeniz için size çok büyük bir zaman verir. İhtiyacınız olan okuma, dinleme, yazma ve konuşma gibi temel becerileri kazanmak için önemli bir zamanınız olur. Bu da dili öğrenme sürenizi önemli ölçüde etkiler. Kursumuz İngilizce öğrenmeniz için kısa sürede temel dil becerilerini profesyonel ve kaliteli şekilde kazanmanızı sağlar.

YAZ OKULUNUN AVANTAJLARI

İngilizceyi ne derecede bildiğinizin bir önemi olmadan, İngilizce yaz okulu temelden başlayarak size dil eğitimini verir. Böylece ilerleme kaydettikçe hem günlük hayatınızda hem iş hayatınızda size fayda sağlayacak dil becerilerini en temelden başlayarak alırsınız. Yaz okulumuzda uzun süre dile maruz kalarak dil becerilerinizi pratiğe dökmenizi ve böylece kendinizi geliştirerek akıcılık kazanmanızı sağlar. Kursumuz pratiğe çok önem vermektedir. Böylelikle öğrendiklerinizi kısa sürede pekiştirirsiniz ve hızlı şekilde dil becerilerini edinmiş olursunuz.

Yaz tatilinde dil öğrenmenin faydaları;

  • Odaklanmanız gereken başka şeyler olmadan bütün dikkatinizi dil becerilerinizi geliştirmeye adayabilirsiniz.
  • Dile sıklıkla maruz kaldığınız için öğrendiklerinizi hızlı şekilde pekiştirirsiniz.
  • Yoğun bir ingilizce programı ile kısa sürede çok yol katedebilirsiniz.
  • Eğlenceli derslerimiz sayesinde ingilizceyi severek, mutlu şekilde öğrenirsiniz.