mezuniyet

İlköğretim için İngilizce Eğitimi

Ankara İlkokul İngilizce Kursu arıyorsanız, ilkokuldan itibaren çocuğunuzun İngilizce konuşmasını ister miydiniz? Erken yaşlarda başlanan dil eğitimleri ilerleyen yaşlarda büyük avantaj sağlamaktadır. Bilişsel Akademi ailesi olarak ilkokul İngilizce kurslarının öğretim planlarını çocukların yaşlarını ve İngilizce seviyelerini göz önünde bulundurarak planlamaktayız. Çocuğunuza güzel bir gelecek armağan etmek için geç kalmayın.

İlkokul İngilizcesi Ders Saatleri

 İngilizce ders saatlerimiz haftasonları cumartesi yada pazar günü haftanın tek bir günü dört ders saati şeklinde olmaktadır. Ders sürelerimiz kırkar dakika olup teneffüslerimiz onar dakika olarak planlanmıştır. Haftasonu derslerimizin yanı sıra hafta içi her gün ücretsiz etüt imkanlarımız bulunuyor. Öğrencilerin eksik oldukları konularını veya sormak istedikleri sorularını İngilizce etütlerinde rahatlıkla sorabiliyorlar. İlkokul İngilizce eğitimlerimize kayıt sürecimiz tüm dönem boyunca devam ediyor.

Kızılay İngilizce Kursları

Çocuk yaşlarlardan itibaren okullarda İngilizce öğrenmeye başlıyor ancak akıcı şekilde İngilizce konuşmayı başaramıyoruz. İngilizce’yi akıcı bir şekilde konuşabilmek kendinizi rahat bir şekilde ifade edebilmek için uzun yıllardır Ankara kızılay İngilizce kursu olarak sizlere hizmet veriyoruz. Eğitim boyunca İlkokul İngilizce kurslarımızda  İngilizce gramer, İngilizce kelimeler  , İngilizce metin okuma ve İngilizce metinleri anlama İngilizce yazma İngilizce dinleme , ve İngilizce konuşma çalışmaları yapıyoruz.

İngilizce konusunda kendine güvenen özgüveni yüksek bireyler yetiştiyoruz. Öğrencilerimiz İngilizce’yi korkmadan konuşuyorlar. Öğrencilerimize İngilizce’yi öğretirken  gündelik yaşamın içinde var olan konulara özelliklere değiniyoruz. İngilizcenizi geliştirirken yüksek kaliteli İngilizce kaynaklar kullanıyoruz. Öğrenciye bol bol İngilizce pratik yaptırarak derslerdeki öğrenmenin kalıcılığını sağlıyoruz. Aktif olarak derse katılım sağlayan öğrenci dersi yaşayarak öğreniyor ve İngilizce öğrenme en üst düzeyde olmaktadır. Öğrencileri kursumuza kayıt etmeden önce ilk olarak İngilizce seviye tespit sınavı ile İngilizce seviyelerini belirliyor ardından maksimum 12 kişilik olan gruplardan uygun olduğu sınıfa yerleştirilmesini sağlıyoruz.