Hızlandırılmış Eğitim İle İngilizce Kursları

İngilizce öğrenmek istiyorum diyorsanız ama vakit probleminiz mi var ? Çalıştığı iş yada okul yoğunluğu gibi çeşitli sebeplerle dil öğrenmek için uzun bir süreçte zaman ayırmak mümkün olmuyor. İngilizce’yi A1 seviyesinden C2 seviyesine kadar en kısa sürede öğrenmek ister misiniz? Cevabınız evetse sizleri daha detaylı bilgi almanız için yazımızı okumaya devam etmeye davet ediyorum. Grup eğitimleri içerisinde bir kur üç ay sürede tamamlanmaktadır. Belirlediğiniz hedefinize göre bu süre zarfında İngilizce öğrenmek uygun oluyorsa grup eğitimlerimize en kısa sürede kayıt olabilirsiniz.

Bu kadar vakit ayıramam çok kısa sürede İngilizce öğrenmek istiyorum diyorsanız kurumumuzu ziyaret etmeniz gerekmektedir. Kurumumuza geldiğinizde ilk önce İngilizce seviye tespit sınavınız yapılır seviyeniz belirlendikten sonra hedefiniz olan kura kaç saatlik bir eğitimle geleceğiniz hesaplanır. Size uygun ve gün ve saatlere göre ayarlanan programımızla bir ay gibi bir sürede bir kuru tamamlamanız mümkün olmaktadır. Size hazırlayacağımız programın yoğun İngilizce programı olacağını ve sizi uzun süreli İngilizce’ye maruz bırakacağımızı önceden belirtmeliyim. İngilizce öğrenmek için vaktiniz çok kıymetli. En kısa sürede dil eğitiminizi tamamlamanız için hızlandırılmış İngilizce kurslarımıza başlayabilirsiniz.

İngilizce kurslarımız da A1,A2,B1,B2,C1,C2 olmak üzere tüm kurlarımız bulunmaktadır. Seviyenize ve hedefinize uygun olarak alacağınız kurları birlikte belirliyoruz.

 Hızlı İngilizce Kursu

Hızlandırılmış İngilizce Kursumuza başladığınız da ne kadar hızlı İngilizce öğrendiğinizi gördüğünüzde sizde şaşıracaksınız. Akıcı ve hızlı İngilizce konuşabilmek Bilişsel Akademi ile mümkün.  İngilizce sürekli olarak konuşularak yani pratik imkanıyla kolaylıkla öğrenebilmektedir. Okul eğitimlerindeki ezberci eğitimin yanı sıra İngilizce’yi gündelik hayatınıza monte ederek , yaşayarak öğrenme modeliyle öğrenmeniz çok daha hızlı olacak. Kursumuz sayesinde katıldığınız ilk dersten itibaren İngilizce konuşmaya başlayacaksınız. İngilizce konuşmak , İngilizce anlamak , İngilizce ifade edebilmek hızlandırılmış İngilizce kursumuz sayesinde çok kısa bir süre içerisinde gerçek olacak.

Seviyenizi belirlemeniz, hedefinizi çizmeniz vakit kaybetmemeniz ve size uygun olarak özel hazırlanmış yoğun programınız için sizleri en kısa sürede kurumumuzda seviye tespit sınavınıza bekliyoruz. En kısa sürede İngilizce öğrenmek için daha fazla vakit kaybetmeyin.