turkey in study

Ankara’da Dil Kursu

Son dönemlerde Bilişsel Akademi Ankara dil kursu konusunda yurt dışı menşeli eğitim veren kurumlar ile yarışır hale gelmiştir. Pek çok dil kursu kursiyerlerine eğitim vererek sınavlara veya mülakatlara hazırlanmaları konusunda yardımcı olmaktadır. Ancak her kursun dil öğretimleri ve verdikleri eğitimler birbirlerinden oldukça farklıdır.

Ankara’da dil kursu veren kurumumuz kursiyerlerinin İngilizce düşünüp konuşma ve yazmalarını üst seviyeye taşımak için eğitim vermektedir. İngilizceyi en iyi şekilde konuşmanız için uzman bir kadro ile hizmet vermekteyiz. Kısa sürede İngilizceyi en doğru şekilde öğrenmenizi sağlamak tek amacımızdır. Çok cüzi bir miktar ödeme yaparak harika İngilizce konuşmayı kim istemez ki üstelikte eğitimleri ile Ankara’da adından söz ettiren bir kurumdan? İşte bizim vaat ettiğimiz şey tam olarak budur. Farkımızı görmek için kurumuzu kesinlikle ziyaret etmelisiniz.

Kurumumuzun Eğitim Farkı

Sırdan bir dil kursundan farkımızı kısaca anlatmak isteriz. Bilişsel Akademi Ankara dil kursu için size çok fazla seçenek sunan bir ilimizdir. Ancak en iyi eğitim veren kurumu bulmanız biraz zor olabilmektedir. Kurum olarak bizim farkımız doğru ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşmanızı sağlamaktır. Kursumuzda İngilizce bilen ama konuşmaya çekinen kursiyerler ile de karşılaşmaktayız. İngilizceyi kursiyerlerimize öğretirken kendilerine özgüven de aşılamaktayız. Öz güven öğrenme için oldukça önemli bir adım olarak karşımıza sıklıkla çıkmaktadır. Bu nedenle alanında uzman kadromuz her yönden tam bir dil eğitimi vermektedir. Eğitim sistemimiz teorik bilgilere dayandırılmamaktadır. Pratik yapmak eğitimlerinizin karşılığını almak için çok önemlidir. Bu nedenle kurumumuzda sürekli olarak İngilizce konuşulmaktadır. Türkçe konuşmalar kurum dışında kaldığı için iletişim sağlamak için İngilizce konuşmanız gerekmektedir. Ayrıca sınıflarımız 1-3 veya 10-12 kişilik olarak düzenlenmektedir. Kursiyerlerimizin tamamının derse katılımını sağlamak amacı ile kalabalık sınıflarımız bulunmamaktadır.

İletişimimizi Asla Kurs İçinde Sınırlı Tutmuyoruz

Kursiyerimiz olduğunuz zaman Ankara dil kursu konusunda nasıl gelişim göstermektedir yakından gözlemleme şansınız olacaktır. Biz bu gelişime kurum olarak katkı sağlamak için oldukça fazla çaba göstermekteyiz. Kursiyerlerimiz sadece ders zamanlarında eğitmenleri ile muhatap olma şansı yakalamıyor. Kurum olarak haftada bir gün sizi telefon ile arayarak günlük konuşmaları İngilizce olarak gerçekleştirerek sohbet etmekteyiz. Böylece konuşmanızın gelişimini yakından gözlemleyip eksikleri kolayca gidere biliyoruz. Bir diğer farkımız ise sizinle Watsapp üzerinden yazışarak dilinizin her yönden gelişmesini sağlamaktayız. Farkımızı çok daha iyi gözlemlemek için kurumumuza gelerek ziyaretçimiz olabilir ve bir kahvemizi keyifli bir sohbet eşliğinde içebilirsiniz.