Doğru Teknikle İngilizce Kursu

İngilizce bilmek artık günümüzde artı bir özellik olmaktan çıkıp zorunluluk halini aldı. İyi bir kariyer sahibi olmak, iş yerinde yükselmek, güzel bir mevkiye gelebilmek için İngilizce aranan şartların başında yer almaktadır. İngilizceyi kısa sürede kalıcı olarak öğrenmek için doğru teknik ve araçların kullanılması gerekir. İngilizce kursu güzel bir araçtır. Kursunuzun doğru teknikleri ve dokümanları kullandığına, eğitim kadrosunun uzman olduğuna emin olmalısınız. Kaliteli kursu seçemediyseniz hem zamanınızı kaybeder hem de paranızı kaybedersiniz. Kursumuzda hafıza tekniklerini kullanarak dil eğitimi vermekteyiz. Hafıza teknikleri öğrenmeyi hızlandırırken, öğrenilen dilin sağlam olmasına yardımcı olmaktadır. Akıllı tahta, dünya çapında lider ders kitaplarıyla verdiğimiz eğitimle çok kısa sürede İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilirsiniz.

Özel Amaçlı İngilizce Programları

İlkokuldan üniversiteye, liseden iş hayatına kadar her alanda İngilizce metinler karşımıza çıkmaktadır. Her birimiz bu metinleri Türkçe okur gibi okuyup anlamak isteriz. Bunu seviyede dil eğitimi için İngilizce kursu programlarından destek almak gerekir. Kursumuzda standart dil eğitimin yanında şu alanlarda da İngilizce eğitimi verilmektedir:

  • Türkiye’deki üniversitelerin hazırlık sınıflarından muaf olmak, lisansüstü eğitimlerine yurt dışında devam etmek isteyenlere TOEFL IBT
  • Bilkent, ODTÜ gibi belirli üniversitelerin hazırlık eğitiminde başarısız olmuş ve sınırlı hakkı olanlara COPE-PROFICIENCY
  • Hazırlık atlama ve hazırlık destek programları
  • İngilizceden üniversite sınavına girecek öğrenciler için YDS programları vardır.

Her programa ait özel bir sistem bulunmaktadır. Eğitimler ise programlar konusunda uzmanlaşmış kadrolar tarafından verilmektedir.

İş için İngilizce Kursu

Meslek edinmek kadar meslekte edinmek de çaba istemektedir. Globalleşen dünyada İngilizce olmadan iş hayatında ilerlemek oldukça zordur. İş hayatında kullanılan İngilizcede standarttan farklı bir literatür kullanılmaktadır. Bunun için İngilizce kursu eğitim programlarımızda iş için ayrı bir program uygulamaktayız. Hukuk, mühendislik, Bankacılık, Finans, Turizm ve Otelcilik, İşletme gibi alanlarda iş İngilizcesi oldukça büyük önem arz etmektedir. Düzey belirleme sınavında ileri düzeyde İngilizce seviyesini tamamlayanlar, istekleri doğrultusunda iş İngilizcesi sınıflarına alınmaktadır. Belli seviyede olmayanlar bulundukları seviyede eğitim aldıktan sonra bu sınıflara dahil olabilirler. Ayrıca iş dünyasında İngilizce yeterlilik olan TOEIC sınavının içeriğine uygun materyallerle uygun programda eğitim verilerek sınava öğrenci hazırlamaktayız. Dinleme ve konuşma sınıflarıyla edinilen bilgiler pekiştirilmektedir.