Genel İngilizce Kursları

Kurumumuzda Genel İngilizce Eğitimlerimiz  her dönem bulunmaktadır. İngilizce’den temeliniz bulunsun  veya temeliniz bulunmasın eğer genel anlamıyla İngilizce’ye hakim olmak İngilizce konuşmak ve İngilizce’yi anlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

 İngilizce’yi öğrenmek için en önemli aşama İngilizce öğrenmeye karar vermektir. Kararınızı verdikten sonra en iyi İngilizce kursunu aramaya başlarsınız.

Genel İngilizce Eğitim Seviyeleri

İlk olarak İngilizce seviyeniz uzman öğretmenlerimiz tarafından seviye tespit sınavı ile tespit edilmekte ve sonrasında size uygun olan kur belirlenbilmektedir. Seviyeniz belirlendikten sonra ilerleme hedefinizede uygun olarak şubeniz belirlenir. Grup eğitimlerine katıldığınızda 8-12 kişilik gruplar halinde eğitim verilmektedir. Grup eğitimlerini tercih etmek istemezseniz , eğitimlerinizi bireysel olarak imkanınıda sunmaktayız.

8 Ayda İngilizce Eğitimi

İngilizce eğitiminizi 8 ayda tamamlamak ister misiniz ? Cevabınız evet ise yazımızı okumaya devam etmelisiniz. Her dil gibi İngilizce konuşabilmek  için de pratik yapmak oldukça önemlidir. Eğitiminizi sadece İngilizce konuşulan bir sınıfta almaya başladığınızı düşünün. Bir süre sonra kendinizi ifade etmek için İngilizce konuşmak zorunda kalmaya başlayacaksınız. Amacımız sizi yoğun İngilizce’ye maruz bırakarak İngilizce öğrenme sürecinizi çok kolay hale getirmek.

Genel İngilizce Kurs Süreleri

Genel İngilizce Kursunda eğitimlerimiz her üç ayda bir kur bitirebilme şeklinde planlanmıştır. Bunun yanı sıra 8 aylık bir süreçte dönem boyu ingilizce eğitimi almanız da mümkün olabilmektedir. Genel İngilizce Kurslarımız da her kurun sonunda o kuru tamamlamanız için bir kur tespit sınavına girersiniz. Sınavdan başarılı olduğunuzda bir sonraki kura geçmeniz mümkün olmaktadır. İlk kurdan itibaren İngilizce şarkıları anlamaya, İngilizce film izlemeye başlarsınız.  Kendinizi ifade etmek için telefonunuzdan çeviri uygulamasını bırakıp kendinizi rahatlıkla uygulamaya ihtiyaç duymadan ifade etmeye başlayacaksınız. Kurslarımıza vakit kaybetmeden kaydolmanız ve bir an önce İngilizce  öğrenmeniz için sizleri Bilişsel Akademi’ye davet ediyoruz.

İngilizce’yi günlük hayatınızın içine adeta monte ederek İngilizce’yi kullanmak rahatlıkla konuşabilmek genel İngilizce kursu sonrasında mümkün olacak. Hem iş hayatınızda kariyeriniz için hem kişisel gelişiminiz için İngilizce eğitimi oldukça önemlidir. Eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için dilerseniz telefonla arayabilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.