çocuklar için kurslar

Çocuklar için  İngilizce Eğitimi Nasıl Olmalıdır ?

 Çocuklar için İngilizce eğitimleri öncelikle öğrencilerin seviye tespitlerini yaptıktan sonra başlıyor. Aynı sınıf düzeyinde olmalarına rağmen öğrencilerin aynı seviye de olmadıklarını  İngilizce seviye tespit sınavı ile tespit edebiliyor ve öğrencinin seviyesine uygun sınıfa yönlendiriyoruz. Öğrenciler eğitime başladıktan sonra ilerleme durumları uzman eğitmenlerimiz tarafından kontrol ediliyor. Öğrencinin ingilizce dersinde tespit ettiğimiz eksikliklerini hafta içi ücretsiz etütlerle telafi ediyoruz. Derslerimizde yalnızca İngilizce dilinde konuşuluyor, yoğun olarak İngilizce eğitimine maruz bırakıyoruz.

 Çocuklara Yönelik İngilizce Kursları

Çocukların İngilizce dersini klasik yöntemlerle değil eğlenceli aktivitelerle öğrenmeleri çok daha kolay olmaktadır.  Derse aktif olarak katılım arttıkça öğrenim düzeyi de aynı şekilde artmaktadır. Dili aktif olarak kullandıklarında öğrencinin erken yaştan itibaren kendine olan güveni artar ve kendini rahat ifade etmeye başlar. Yabancı dil de iletişim kurmaktan çekinmeyen bir çocuk haline gelir ve kolayca anlaşabilirler. Erken yaşta farklı kültür yapılarıyla karşılaşan bir öğrenci kendini yaşıtlarına göre daha erken yaşta kültürel olarak geliştirmeye başlar. Çocuklara yönelik İngilizce eğitimlerimizde İngilizce dilini eğlenceli kılmak adına aktiviteler düzenlerken, İngilizce çizgi film, İngilizce oyunlar , İngilizce videolar ve İngilizce şarkılarla dersi destekliyoruz.

 Ankara Çocuklar için İngilizce Kursu

 Ankara Çocuklar için İngilizce kursu için hem bu alanda tecrübeli hem merkezi açıdan kolay ulaşılabilir bir kurum arıyorsanız sitemizi incelemeye devam edebilirsiniz. Çocukların ilgi ve ihtiyaçlarını tespit edip bu alanda onlara yönelik eğitim programları düzenlemekteyiz. Her bir öğrencimize özel olduğunu hissettirip birebir gelişimleriyle ilgilenmekteyiz. Eksik kaldıkları noktalarda ücretsiz İngilizce etütlerle öğrenciyi desteklemekteyiz.  Öğrencimizin gelişimini takip ederken düzenli aralıklarla velilerimizi bu konuda bilgilendirmekteyiz. Ufak yaşlardan itibaren İngilizce derslerine başlayan bir öğrenci renkleri, sayıları , vücudumuzun bölümlerini ,İngilizce alfabeyi ve temel cümle yapılarını barındıran 400’ü aşkın kelimeyi öğrenmiş olur. Çocuk yaşta geç kalmadan İngilizce temeli edinmesini istiyorsanız en kısa sürede kurumumuzla web sitemizden , telefondan veya yüzyüze görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Çocuğunuza güzel bir gelecek armağan edebilmek için geç kalmayın.