Ankara Çocuk İngilizce Eğitimleri

Çocuklar için İngilizce kursu için Ankara‘ da bir çok alternatifiniz var. Kursiyerlerimize tavsiyemiz internette ya da telefonda çocuklar için İngilizce kursları hakkında ön bilgi aldıktan sonra kurumdan demo ders talep etmeleri. Daha sonra İngilizce eğitimlerine devam edip etmeyeceklerine karar vermeleri. Bilişsel Akademi, yabancı dil kursları için ziyaretimize gelen herkese kurum tanıtıldıktan sonra demo derslere katılım sağlanması için randevu verilir. Veli ya da kursiyer İngilizce dil eğitimlerimiz hakkında net bilgilere sahip olduktan sonra kararını verir.

Çocuk İngilizce Eğitimlerimiz

Bilişsel Akademi çocuklar için İngilizce eğitimlerinde Ankara‘ da bu alanda ihtisaslaşan en önemli kurumlarındandır. Çocuk İngilizce eğitimlerimiz 3 – 14 yaş arasıdır. 14 – 18 yaş genç gruplar, 18 yaş ve üstü de yetişkin gruplar olarak adlandırılmaktadır.

Çocuklar İçin İngilizce Kursu Seviyelerimiz:

English Gate: 3-6 yaş okuma yazma bilmeyen çocuklar için.

Kid Gate: 7-14 yaş çocuklar için uygundur. İlköğretim ve orta öğretim çocuklar içindir.

Teen Gate: 14-18 yaş gençler için uygun programlardır. Cambrige sınavlarına hazırlık programlarına yer verilir.

İngilizce kurslarımızda çift dilli eğitim programımız devam etmektedir. Çocuklarımız İngilizce yanında Almanca, Rusça, İspanyolca, Japonca, Arapça kurslarına da katılabilir. Dil eğitiminden çocukluk dönemi en verimli dönemdir. Bu dönemde çocuk 8 yabancı dil öğrenebilecek kapasiteye sahiptir.

Çocuk Dil Eğitimlerinde Bilişsel Akademi

Eğitim öğretmenle başlar. Çocuklar için İngilizce kursu eğitimlerimize giren tüm öğretmenlerin İngilizce dil seviyeleri ileri düzeyde ve bir çok öğretmenimiz IELTS, TOEFL gibi akademik eğitimlere giren eğitmenlerdir. Çocuk gruplarına giren öğretmenlerimiz kurumuz tarafından yapılan sınava alınır. Kurum içi eğitimden geçer. Çocuk İngilizce eğitimlerine girecek öğretmenlerin çocuklarla iletişiminin yüksek olmasına dikkat edilir. Psikologlarımız tarafında da çocuk iletişimi hakkında belirli dönemlerde öğretmenlerimize seminerler verilir.

İngilizce eğitimlerinde özellikle çocuk gruplarında uluslararası standartlarda kaynaklar kullanılır. Yaş gruplarına göre kullanılan kitaplar değişliklik göstermektedir. Kitaplar dışında online olarak öğrenciler dil eğitimlerinde desteklenir. Her hafta her gruba dinleme becerilerinin gelişmesi için  İngilizce en bir film, şarkı ödev verilir. Okuma ve yazma becerileri için okuma ve okudukları ile ilgili yazma çalışmaları, konuşma becerileri içinde speking dersleri düzenlenir. Ayrıca; öğrenciler İngilizce konuşurken utanmamaları, özgüven kazanmaları için her hafta bir kez telefonla aranıp öğretmenleriyle İngilizce sohbet ederler.

Çocuk İngilizce Eğitimlerimiz 

  • Okul öncesi ( Anaokulu ) İngilizce Eğitimleri
  • İlkokul İngilizce Kursları
  • Ortaokul İngilizce Kursları
  • Liseler için İngilizce Kursları
  • İngilizce Özel Ders