Çocuklara İngilizce Eğitimleri

Çocuk yaşlardan itibaren İngilizce eğitimi almak ilerleyen yaşlarda büyük avantaj sağlayacaktır. Çocuklar için İngilizce eğitimleri 3 yaştan başlamaktadır. Yaş gruplarına ve okul düzeyinde göre çocuk İngilizce eğitim içerikleri değişmektedir. Eğitimlerimiz haftanın bir günü dört ders saati şeklinde olmaktadır. Öğrencilerimizin eksik oldukları konuları hafta içi ücretsiz olan etütlerle telafi etmekteyiz. Haftada bir telefon aramaları ile öğrencilerimizi arıyor telefonda İngilizce konuşuyoruz. Bu sayede öğrencilerin İngilizce konuşmaları gelişiyor ve kendilerine olan özgüvenlerini artırıyoruz.Öğrencinin derse aktif olarak katılımını sağlanması sebebiyle öğrenme de aynı şekilde aktif olarak gelişiyor. Öğrencilerin gündelik hayatının içerisinde dersi monte ederek İngilizce’yi yaşamın içinde nasıl kullanacakları gösteriyoruz. Ayda bir derslerimizi sınıf ortamı dışında gerçekleştirerek öğrencinin sosyalleşmesi ve öğrendiklerini kullanmasını mümkün kılıyoruz.

Çocuklar için İngilizce Dersleri

  • İngilizce kurslarımız hem öğrencinin İngilizce seviyesine ve hem de uygun yaş gruplarına göre farklılık göstermektedir.
  • Derslerde öğrenciler eğlenirken yaparak yaşayarak İngilizce öğrenirler.
  • Derslerde dramaya oldukça fazla başvurulur. Burada amaç küçük kursiyerlerimiz İngilizce konuşurken hata yapmaktan korkmamaları için. İngilizce konuşurken hata yapacaklar ki biz düzelteceğiz onlarda İngilizceye daha fazla hakim olacaklar.
  • Öğrencilerle hafta içi akşam saatlerinde telefonla görüşülür. İngilizce pratikleri arttırılır.
  • Kurslarımız hafta 1 gün şeklinde olup çocukların İngilizceye maruz kalmaları için her hafta filmlerle şarkılarla çalışmalar yapılır.
  • Öğrencilerimizi kurumumuza geldiklerinde ilk olarak seviye tespit sınavına dahil ediyor, seviye ölçümlerini yaptıktan sonra uygun gruba yerleşimini sağlıyoruz.
  • Çok erken yaşlardan itibaren İngilizce eğitimi başladığı zaman İngilizce eğitimi sabır işidir. İlk olarak basit şeylerden başlanır. Alfabe, rakamlar, renkler gibi.
  • Çocukların dil eğitiminde önemli olan hususlardan bir tanesi de bolca tekrar yapmaktır. İlk derste öğrenme sağlanırken kalıcılık ancak tekrarla olabilmektedir. Derslerimizi bolca tekrar ettikten sonra derslerimizin konuşma ile tekrarlarını İngilizce konuşma külüplerimizde yapmaktayız.
  • Çocuklar için İngilizce eğitimleri yaş, okul ve öğrencilerin İngilizce seviyelerine bakılarak seviye grupları oluşturulur.

 Çocuk İngilizcesi Eğitim Dönemleri

Çocuklar için İngilizce eğitimlerimiz hem güz hem bahar döneminde verilmektedir. Ayrıca bu dönemlerimizin dışında İngilizce yaz okulu programımız da bulunmaktadır.  Derslerimizi kendi seçtiğimiz orijinal yayınlar ve hazırladığımız programlarla birlikte vermekteyiz. Çocuk yaşlardan itibaren İngilizce’yi hem konuşma hem dinleme hem yazma hem gramer olmak veriyoruz. Uzun yıllardır tecrübeli bir kurum olarak bir çok öğrenciyi mezun etmiş bulunuyoruz. Sizlere derslerimize demo olarak katılma imkanı sağlıyoruz. Öğrencilerimizi bir gün boyunca ücretsiz olarak derslerimizde misafir ediyoruz. Ders  gün ve saatleri hakkında daha detaylı bilgi almak için kurumumuzun web sitesini ziyaret edebilir , telefonla iletişime geçebilir veya yüz yüze görüşmek için randevu alarak kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.