ÇOCUK İNGİLİZCE EĞİTİM NASIL OLMALIDIR ?

Çocuğunuzun dil eğitimi için en iyi İngilizce kursunu araştırıyorsanız doğru adrestesiniz. Çocuğunuzun erken yaşta dil eğitimine başlaması ileriki yaşlarında avantaj sağlayacaktır. Erken yaşta dil öğrenmek çok daha kolay olmaktadır.

Bilişsel Akademi ailesi ile çocuğunuz İngilizce’yi konuşarak öğrenecek.Eğitimlerimizi maksimum on iki kişilik olan sınıflarımızda vermekteyiz.  Öğrencilerin seviye kontrolleri yapıldıktan sonra sınıfları ayarlanır. Eğitimler başladıktan sonra öğrencilerin kontrolleri eğitim sonuna kadar devam eder. Her hafta telefon aramaları yapılarak öğrencilerle İngilizce konuşma yapılır. Bu etkinlikle amacımız İngilizce’yi gündelik hayatlarında rahatlıkla kullanmalarını ve kendilerini ifade edebilmeleri sağlamaktır.

 Çocuklar için İngilizce Eğitimi

Çocuklar için İngilizce eğitimlerimiz 3 yaşından itibaren başlamaktadır. Yaş gruplarına göre eğitim programları uzman öğretmenlerimiz tarafından belirlenmektedir. Ders kaynaklarımız orijinal yayınlar ve öğrenci seviyesine göre yenilenerek seçilmektedir. Çocuğunuzun eğitimine önem veriyor onun için güzel bir gelecek konusunda yardımcı olmak istiyorsanız mutlaka yabancı dil öğrenimini desteklemelisiniz.

Çocuklar için Çift Dilli Eğitim

Erken yaşta dil eğitimine başlandığında bir çocuk 8 farklı dile kadar öğrenebilmektedir. Özellikle birbiri ile yakın olan dilleri aynı anda öğrenmek büyük avantaj sağlayacaktır. Kurslarımızda İngilizce eğitimlerinin yanı sıra Almanca,Fransızca,İtalyanca,İspanyolca,Arapça, Japonca dil eğitimleri de verilmektedir. Özellikle çocuk yabancı dil gruplarında İngilizce derslerinin yanı sıra Almanca ve Fransız eğitimleri yoğun olarak tercih edilmektedir.

Çocuklar için İngilizce Etkinlikler

Çocuklara İngilizce eğitimi sadece kitaplarla kaldığında derse olan istekleri zamanla azalacaktır. Kurumumuzda İngilizce eğitimleri verilirken ayda bir etkinlik düzenlenerek öğrencilerin motivasyonları yenilenmekte ve özgüvenleri artırılmaktadır. Çocuğunuzdaki hem sosyal hem eğitim alanındaki gelişimi kısa sürede gözlemleyeceksiniz. Çocuklarınız İngilizce’yi öğrenirken konuşacak, İngilizce konuşurken eğlenecek. Eğlenerek öğrenmek için dilerseniz kurumumuzun web sitesini inceleyebilir veya telefonla kurumumuz ve derslerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Kurumumuzu ziyaret edebilir ,sınıf ortamımızı görüp, hocalarımızla tanışabilirsiniz. Kayıt ofisimizdeki eğitim danışmanlarımızdan demo ders talep edebilirsiniz. Demo ders sayesinde ücretsiz olarak eğitimlerimize katılıp, kararınızı verdikten sonra ailemize dahil olabilirsiniz. Çocuğunuzun geleceği için geç kalmayın. Eğlenerek öğrenmeleri ve İngilizce konuşmaları için en kısa sürede sizleri kurumumuza bekliyoruz.