Çocuklar için İngilizce

Küçük Çocuklar İçin İngilizce Kursu

 Çocuklar için İngilizce eğitimleri kurumumuzda üç yaşından itibaren başlamaktadır. Üç yaş çocuklar için dil öğrenmeye başlamanın en ideal zamanlarındandır. Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalara göre üç yaşından itibaren sekiz dile kadar öğrenmeye müsait bir beyine sahip oluyoruz. Özellikle birbirine dil ailesi olarak yakın olan dilleri öğrenmek çok daha kolay oluyor.

 3 Yaş İngilizce Kursu

İngilizce eğitimlerine çocuk yaştan itibaren başlama imkanını sizlere sunuyoruz. Üç yaşından itibaren okuma yazma bilmeyen bebekler için ingilizce kursu eğitimlerimize kayıtlarımız sürekli devam ediyor. Küçük yaş gruplarına İngilizce’yi etkinliklerle öğretiyoruz. Onlarla birlikte İngilizce şarkı söyleyerek hem telaffuzlarını geliştiriyor hem öğrenme süreçlerini kolaylaştırıyoruz. Haftalık olarak işlediğimiz derslerin şarkı videolarını velilerimiz ile whatsapp aracılığıyla paylaşarak öğrenciye tekrar ettirmesini sağlıyoruz. Haftada bir kere öğrenciyi belirlenen gün ve saatte arayarak telefonla ingilizce konuşma aracılığıyla dersi tekrar ettiriyoruz. Aynı zamanda ufak yaşlardan itibaren öğrenciye özgüven aşılıyoruz.

 Çocuklar İçin İngilizce Eğitimi Ders Süreleri

Eğitimlerimiz haftanın bir günü hafta sonları dört ders saati süresince gerçekleşmektedir. Derslerimiz kırk dakika teneffüslerimiz ise onar dakikadır. Daha detaylı kurs saatleri için dilerseniz kurumu arayabilir eğitim danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Ufak yaş gruplarımız için demo ders imkanı sağlamaktayız bu sayede aklınızda şüphe kalmadan ilk gün boyunca tüm çocuklar için ingilizce derslerinden ücretsiz faydalanabilir ardından kararınızı verebilirsiniz. Demo derslerimize katılmak için tek yapmanız gereken eğitim danışmanlarımızdan telefonla veya kurumu ziyaret ederek randevu talep edebilirsiniz.

 Eğlenerek İngilizce Öğrenme

Çocuklarınız hem eğlenecek hem öğrenecek. Çocuklar için İngilizce derslerimiz öğrencilerimizin sıkılmayacağı  ve aktif olarak derse katılacakları şekilde uzman eğitmenlerimiz tarafından programlanmıştır. Motor becerilerini geliştirmek adına boyama ve çizim yapılırken, ingilizce kelimelerin anlamlarını görsel şekilde kavrama olanağı oluşturuyoruz. İngilizce şarkı eşliğinde hem telaffuz becerileri gelişiyor hem kelimelere olan kulak dolgunları ufak yaştan itibaren gelişmiş oluyor. Drama yöntemi ile birlikte çocuklara ufak yaşta özgüven kazandırırken, taklit yetenekleri ve role bürünmelerini geliştiriyoruz. Sizde çocuğunuz geleceğini önemsiyor ve erken yaşlardan itibaren dil öğrensin istiyorsanız en kısa sürede kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.