çocuklar için en iyi ingilizce kursu

3 Yaş İngilizce

Bebeklerin ana dillerini erken öğrenmeleri için anne ve babaların uğraş verdiği ve çaba sarf ettiği günler geride kaldı. Günümüzde anne ve babalar çocuklarının iyi bir eğitim almaları için 2. Dil adına İngilizce öğrenmeleri için uğraşıyorlar. Özellikle dil öğreniminde 3 yaş çok önemlidir. Bu nedenle 3 yaş İngilizce kursu araştırıp yazılmak için en ideal yaştır. Ebeveynler İngilizceyi öğrenmesi hiç olmazsa yatkınlık duyması için mutlaka bu dönemlerde kurslarımızdan faydalanmalıdırlar.

3 yaş guruplarımızda dil öğrenme becerileri önce kelimeler sonra kelime gurupları, son olarak da cümle kurmayı öğrenen bebekler kalıcı belleklerinde bu bilgileri saklamaktadırlar. Bazen hızlı bazen de yavaş olan bu dönem içerisinde, Bebeğinizin dil öğrenmesine katkı sağlayacak en uygun programı onun için hazırlamaktayız. Eğlenerek öğrenen 3 yaş İngilizce kursu çocuklarımız yaşıtları ile de paylaşım içerisinde olup sosyalleşirken öğreneceklerdir.

İngilizce Öğrenmenin Yaşı nedir?

Bebeklerde İngilizce öğrenmenin yaşı nedir diye merak edenler için bilişsel olarak bebeklerde dil kavramı 0-3 yaş arası ana dilini öğrenme sürecinde başlar. Bu dönemde bebeğinizi İngilizceye maruz bırakabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ona İngilizce ninni söylemek, İngilizce şarkılar dinlemek ve İngilizce çizgi film izletmek.

3 yaş itibari ile görevi sizden devralıp, daha akademik olarak bebeğinizin sıkılmadan eğlenerek öğreneceği bir İngilizce kurs programı hazırlamaktayız. Her zaman dediğimiz gibi İngilizce öğrenmenin yaşı yoktur. Ama 3-6 yaş arası alınan eğitimle birlikte ileriki dönemlerde dil sorunu yaşamayacaksınız.

İngilizce Eğitimi İle Çocuklarınıza Kazandıracaklarımız

  • Çocuğunuza kendi ana dili dışında başka bir dilin kapılarını açarız.
  • Gelişen dünyaya, çocuklara İngilizce eğitimi ile ayak uydurmasını sağlarız.
  • Çocuğunuz bilişsel akademi İngilizce eğitimi ile birlikte farklı bir kültürün kapılarını açarız. Bu kapının açılması ile birlikte farklı kültürlere bakış açısı ve düşünme tarzı ile kendine özgü bir kişilik kazanır.
  • Kendine özgü öğrenme sürecini geliştirerek okul yaşamına başladığında diğer derslerini de etkileyerek belli bir disiplin içinde çalışmasını sağlayacaktır.
  • Kendi yaşıtları ile küçük yaşlarda aldığı çocuklara İngilizce eğitimi ile okulunda sosyalleşmesini sağlayarak eğitim hayatı boyunca arkadaş çevresi sorunları en aza inecektir.
  • Küçük yaş itibari ile kendini ifade etme yetisi gelişeceği için özgüvenli ve sorumluluk sahibi bireyler olacaklardır.